II Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 03.06.2000

II Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 03.06.2000

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 26 kg
I Marcin Waliszek KS Gwardia Łódź
II Mateusz Mucha UKS Korona - Sochaczew
III Bartosz Opara KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 29 kg
I Adam Wrona UKS Judo Głogów
II Daniel Grossemeyer Erfurter Judo - Club Niemcy
III Kobus Kasjan UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 32 kg
I Krzysztof Jakubowski MMKS "Jutrzenka" Płock
II Kacper Gleński UMKS "Żak" Kielce
III Marcuś Hamann Erfurter Judo - Club Niemcy
III Robert Szufliński UKS 23 - Płock
kategoria wagowa - 35 kg
I Paweł Drzewiecki UKJ Siódemka Mława
II Jacek Naczyń UKS "Galeon"Gdynia
III Mateusz Świercz KS Gwardia Łódź
III Michał Stefański AZS AWF Warszawa
kategoria wagowa - 38 kg
I Marek Skiba UKS "Galeon"Gdynia
II Jakub Ciesielski MMKS "Jutrzenka" Płock
III Wojciech Klisik OZJ Kielce
III Jacek Cal AZS Łódź
kategoria wagowa - 41 kg
I Richard Panik ZTS Martin Słowacja
II Michał Gurz Kraków
III Oskar Rozwens KS Gwardia Łódź
III Borys Gorzkiewicz KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 44 kg
I Daniel Kettler Erfurter Judo - Club Niemcy
II Aleksander Czajkowski AON-ASJ Warszawa
III Jacek Lewkowicz OZJ Kielce
kategoria wagowa - 47 kg
I Jordan Błoch KS Gwardia Łódź
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Richard Panik - ZTS Martin Słowacja
 

 

Najlepszy zawodnik z KS Gwardia Łódź

Mateusz Świercz - KS Gwardia Łódź

 

Najlepszy łódzki zawodnik:

 Marcin Waliszek - KS Gwardia Łódź

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Paulina Bartoniewicz MMKS "Start" Skierniewice
II Jessica Fliedner Erfurter Judo - Club Niemcy
III Aleksandra Panova Loksa Estonia
kategoria wagowa - 32 kg
I Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
II Dagmara Maciejewska UKS 23 - Płock
kategoria wagowa - 35 kg
I Ewelina Kowalska MMKS "Start" Skierniewice
II Magda Przybysz UKS "Galeon"Gdynia
III Magda Kaczorowska KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 38 kg
I Christina Schuler Erfurter Judo - Club Niemcy
II Agnieszka Kwaśniak AON-ASJ Warszawa
III Nadia Opara KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 44 kg
I Aleksandra Rospiórska KS Gwardia Łódź
II Katarzyna Titkin UMKS "Żak" Kielce
III Hanna Michałczak KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 47 kg
I Ernst Cathleen Erfurter Judo - Club Niemcy
II Anna Idczak AON-ASJ Warszawa
III Karolina Lewandowska UKS Siódemka Sochaczew
III Izabela Lipigórska MKS Rysy Łódź
kategoria wagowa - 50 kg
I Magda Studzianna MKS Jedynka Łódź
II Katarzyna Bukowska YAMAMBUSHI Zakopane
III Patrycja Magotciasz KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 53 kg
I Kati Schmerse Erfurter Judo - Club Niemcy
II Aleksandra Hernik MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 56 kg
I Anne Ronick Erfurter Judo - Club Niemcy
II Paulina Krupa UMKS Ostrowiec Świętokrzyski
III Ewa Stępień UKS Korona - Sochaczew
kategoria wagowa - 56+ kg
I Barbara Grzegorzewska MMKS "Jutrzenka" Płock
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI

 
Najlepsza zawodniczka turnieju

 Cathleen Ernst - Erfurter Judo - Club Niemcy

 

Najlepsza zawodniczka z KS Gwardia Łódź

Nadia Opara - KS Gwardia Łódź

 

 

Najlepsza łódzka zawodniczka

Aleksandra Rospiórska - KS Gwardia Łódź 

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Bartłomiej Klejda UMKS "Żak" Kielce
II Konrad Gądzia UKS Justynów
III Jakub Bukowski YAMAMBUSHI Zakopane
III Christian Grabmaier Erfurter Judo - Club Niemcy
kategoria wagowa - 32 kg
I Piotr Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
II Łukasz Kopera AZS Łódź
III Piotr Rybicki AON-ASJ Warszawa
III Christian Vogel Erfurter Judo - Club Niemcy
kategoria wagowa - 35 kg
I Marcin Ludwiniak AON-ASJ Warszawa
II Tomasz Głuszczyk AON-ASJ Warszawa
III Michał Musiałowicz Kraków
III Piotr Jakubowski MMKS "Jutrzenka" Płock
kategoria wagowa - 38 kg
I Tomasz Jakubowski MMKS "Jutrzenka" Płock
II Paweł Drwiła MKS Juvenia Wrocław
III Marco Ondrej ZTS Martin Słowacja
III Szymon Maciejewski UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 41 kg
I Arkadiusz Duszyński KS Gwardia Łódź
II Mirosław Lebiodzik MKS Juvenia Wrocław
III Krzysztof Wyczliński AZS AWFiS Gdańsk
III Bartek Karczewski MKS Rysy Łódź
kategoria wagowa - 44 kg
I Piotr Karolewski UKJ Siódemka Mława
II Damian Dominiak MKS Rysy Łódź
III Marcin Sałata KS Start Radom
III Paweł Romanowski UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 47 kg
I Rafał Boksa MKS Juvenia Wrocław
II Paweł Płoński AZS AWF Warszawa
III Kamil Łęczycki AZS AWF Warszawa
III Łukasz Zanovit ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 50 kg
I Jan Skorubski WTJ Włocławek
II Dominik Sęczkowski KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 53 kg
I Cezary Duraj KS Gwardia Łódź
II Piotr Czarniak UKS Włocławek
III Maciej Łapski MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 56 kg
I Jarosław Suski YAMAMBUSHI Zakopane
II Kamil Wawrzyńczak MMKS "Jutrzenka" Płock
III Jan Król YAMAMBUSHI Zakopane
kategoria wagowa - 59 kg
I Piotr Zgadzaj UKS "Galeon"Gdynia
II Tomasz Hyła YAMAMBUSHI Zakopane
kategoria wagowa - 59+ kg
I Piotr Czerwiński UKS "Galeon"Gdynia
II Bartek Anderwald KS Gwardia Łódź
III Kaps Kaps KS Gwardia Łódź
III Piotr Musiał UKJ Siódemka Mława
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Piotr Czerwiński - UKS "Galeon"Gdynia 

 

Najlepszy zawodnik z KS Gwardia Łódź

 Bartek Anderwald - KS Gwardia Łódź
 

Najlepszy łódzki zawodnik:

 Cezary Duraj - KS Gwardia Łódź

KADECI

WYNIKI
kategoria wagowa - 32 kg
I Dimitri Potjomkin Loksa Estonia
II Kamil Jastrzębski MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 35 kg
I Michał Duczmal UKS "Galeon"Gdynia
II Mateusz Białas Kraków
III Jerzy Kozłowski YAMAMBUSHI Zakopane
kategoria wagowa - 38 kg
I Jakub Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
II Arkadiusz Pewniak MKS Juvenia Wrocław
III Michał Tarnawiecki AZS Łódź
III Michał Parandowski WTJ Włocławek
kategoria wagowa - 41 kg
I Maciej Irek Kraków
II Marcin Irek Kraków
III Dawid Moller Erfurter Judo - Club Niemcy
III Piotr Przedlacki UKS Korona - Sochaczew
kategoria wagowa - 44 kg
I Mariusz Wiśniewski Kraków
II Mario Meyer Erfurter Judo - Club Niemcy
III Tomasz Kubiak UKS Korona - Sochaczew
III Karol Flimel ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 47 kg
I Sebastian Siekierski MKS Zryw Łowicz
II Tomasz Wrótniak UKS Korona - Sochaczew
III Tymoteusz Wrona UKS Judo Głogów
III Przemysław Grabowski WTJ Włocławek
kategoria wagowa - 50 kg
I Michał Kaczorowski KS Gwardia Łódź
II Daniel Hamman Erfurter Judo - Club Niemcy
III Rafał Jankowski AON-ASJ Warszawa
III Sebastian Haage Erfurter Judo - Club Niemcy
kategoria wagowa - 55 kg
I Daniel Mizera YAMAMBUSHI Zakopane
II Christian Bach Erfurter Judo - Club Niemcy
III Rasto Potenga ZTS Martin Słowacja
III Robert Kraszewski UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 60 kg
I Artur Bargiel AON-ASJ Warszawa
II Artur Strasburger MKS Juvenia Wrocław
III Mariusz Czupryniak WTJ Włocławek
III Marcin Szmaja MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 65 kg
I Radosław Zamęcki MKS Juvenia Wrocław
II Mateusz Pawelski MMKS "Jutrzenka" Płock
III Sascha Duhger Erfurter Judo - Club Niemcy
III Wojciech Skarul MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 71 kg
I Konrad Błaszko MKS Juvenia Wrocław
II Michał Brzeziński AZS AWF Warszawa
III Piotr Deka Vis - Skierniewice
III Oskar Kaptur MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 71+ kg
I Paweł Śledziński MKS Juvenia Wrocław
II Bartosz Ulatowski MKS Jedynka Łódź
III Mateusz Śliwowski WTJ Włocławek
III Damian Zwara UKS "Galeon"Gdynia
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Michał Kaczorowski - KS Gwardia Łódź
 

Najlepszy zawodnik z KS Gwardia Łódź

 Michał Kaczorowski - KS Gwardia Łódź
 

Najlepszy łódzki zawodnik:

 Michał Tarnawiecki - AZS Łódź

KADETKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 35 kg
I Maria Markovicova ZTS Martin Słowacja
II Katarzyna Pasternak AON-ASJ Warszawa
III Karolina Kopeć UKS Justynów
kategoria wagowa - 38 kg
I Anna Szpigiel AZS Łódź
II Magda Dominik UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 41 kg
I Marta Bedełek Vis - Skierniewice
II Ewelina Wasilewska UKS Siódemka Sochaczew
III Agata Lużyńska OZJ Kielce
kategoria wagowa - 44 kg
I Anna Matejuk AON-ASJ Warszawa
II Barbora Papajova ZTS Martin Słowacja
III Martyna Niewiadomska UKS Siódemka Sochaczew
III Marlena Pieniążek UKS Judo Głogów
kategoria wagowa - 47 kg
I Katharina Ruhle Erfurter Judo - Club Niemcy
II Beata Hilt UKS Justynów
III Katarzyna Lach WTJ Włocławek
kategoria wagowa - 50 kg
I Agata Przybyłowska UKS Korona - Sochaczew
II Antonina Herian MKS Jedynka Łódź
III Marta Kuczyńska YAMAMBUSHI Zakopane
kategoria wagowa - 53 kg
I Małgorzata Wicens AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 56 kg
I Simona Stasova ZTS Martin Słowacja
II Marta Stanik KS Start Radom
III Monika Kucharska UKS Justynów
kategoria wagowa - 59 kg
I Katarzyna Dobrowska WTJ Włocławek
II Anna Turek UKS Justynów
kategoria wagowa - 59+ kg
I Marzena Jaworska KS Gwardia Łódź
II Marta Trzaska MMKS "Start" Skierniewice
III Anne Lausch Erfurter Judo - Club Niemcy
III Marta Chybczyńska  
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI

 
Najlepsza zawodniczka turnieju

Marzena Jaworska - KS Gwardia Łódź

 

Najlepsza zawodniczka z KS Gwardia Łódź

 Marzena Jaworska - KS Gwardia Łódź

 

Najlepsza łódzka zawodniczka

Magda Studzianna - MKS Jedynka Łódź

 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi