XI Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 30.05.2009

XI Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 30.05.2009

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Michał Dyba AZS Wrocław
II Chamzat Temarbulatov Elektrenai Litva
III Miłosz Grabowicz AKS Strzegom
kategoria wagowa - 32 kg
I Vaclav Zemla TJ Sokol Praha Vrsovice Czechy
II Tomm Sarik Voru Judoclub Rei Estonia
III Antoni Forzpańczyk MKS Pałac Młodzieży Łódź
III Kamil Miszczak UKS Bushi Łódź
kategoria wagowa - 35 kg
I Rafał Terlecki Klub Judo Politechnika Białystok
II Gracjan Wyroślak KS Gwardia Piła
III Kamil Sadowski UKJ AON Warszawa
III Rene Sulg Voru Judoclub Rei Estonia
kategoria wagowa - 38 kg
I Kacper Więcław UKJ AON Warszawa
II Tarvo Jogeva Rei Voru Estonia
III Modesta Kazokas Elektrenai Litva
III Jan Stolarek AZS Opole
kategoria wagowa - 41 kg
I Mateusz Kura UKS IPPON MDK Kutno
II Przemysław Kuczborski UKJ 225
III Michał Adamów AZS Opole
III Radek Lewiński UKJ AON Warszawa
kategoria wagowa - 44 kg
I Szymon Jasiński UKS Galeon Gdynia
II Michał Jackiewicz UKJ AON Warszawa
III Jakub Maleta PUKS Makowiec
III Benedek Nagy Miskolc Team Hungary
kategoria wagowa - 47 kg
I Jakub Rajtar AKS Strzegom
II Kamil Szwagrzyk AZS Opole
III Bartosz Knapik AKS Strzegom
III Adrian Kicka UKJ AON Warszawa
kategoria wagowa - 50 kg
I Cezary Kulesza UKS IPPON MDK Kutno
II Mateusz Leśniewski Łódzki Klub Judo
kategoria wagowa - 55 kg
I Antanas Kmieliauskas Elektrenai Litva
II Michał Gołębiewski MMKS Wojownik Skierniewice
III Daniel Salamon UKJ "Ryś" Warszawa
III Manfredas Baltokas Elektrenai Litva
kategoria wagowa - plus5 kg
I Maciej Charkowski UKS Judo Kano Płock
II Bartosz Szaran MKS Pałac Młodzieży Łódź
III Jan Ośka AZS UW Warszawa
III Mikołaj Renke UKJ "Ryś" Warszawa
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju 

Kacper Więcław - UKJ AON Warszawa

 

Najlepszy łódzki zawodnik

Mateusz Kura - UKS IPPON MDK Kutno

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 32 kg
I Lyubov Magdenko Soyuz Dzierżyński Rosja
II Maria Akhapkina Soyuz Dzierżyński Rosja
kategoria wagowa - 36 kg
I Tatyana Samokhvalova Soyuz Dzierżyński Rosja
II Merlin Ojaots Rei Voru Estonia
kategoria wagowa - 44 kg
I Paulina Kunc KS Gwardia Łódź
II Paulina Kazberuk Klub Judo Politechnika Białystok
III Beata Naspińska AZS Opole
III Klaudia Wirchowska AZS Wrocław
kategoria wagowa - 48 kg
I Martyna Dobrowolska AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 52 kg
I Magdalena Stanisławek PUKS Makowiec
kategoria wagowa - 63 kg
I Urszula Hofman AZS Wrocław
II Martyna Kaźmierczak UKS IPPON MDK Kutno
III Justyna Siemiradzka JSS Drako Warszawa
III Patrycja Skupień KS "Gwardia" Łódź
kategoria wagowa - 70 kg
I Karolina Sitarz PUKS Makowiec
II Agnieszka Banasiak UKS Ippon Kutno
III Aleksandra Gzowska AZS Łódź
kategoria wagowa - plus7 kg
I Wiktoria Oleksiewicz PUKS Makowiec
II Anna Wasilyeva Soyuz Dzierżyński Rosja
III Magdalena Adamusik AZS Wrocław
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI

 
NajlepszA zawodniczka turnieju 

Urszula Hofman - AZS Wrocław

 

Najlepsza łódzka zawodniczka

Paulina Kunc - KS Gwardia Łódź

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Michał Kulik UKJ 225
II Stanisław Tomaszewski AKS Strzegom
III Sebastian Chromiński UKJ AON Warszawa
III Mateusz Itrych UKS Galeon Gdynia
kategoria wagowa - 42 kg
I Maciej Grzyb JSS Drako Warszawa
II Dawid Osak AZS UW Warszawa
III Marcin Szumacher UKJ AON Warszawa
III Tomasz Aksamit MKS Pałac Młodzieży Tarnów
kategoria wagowa - 46 kg
I Ksawery Morka UKJ "Ryś" Warszawa
II Tomasz Wilk AZS Opole
III Patryk Wąs KS Gwardia Łódź
III Tomasz Stańczyk AZS AWF i S GDAŃSK
kategoria wagowa - 50 kg
I Roman Klibik Liepaja Latvia
II Patryk Berliński Łódzki Klub Judo
III Paweł Radgowski Klub Judo Politechnika Białystok
III Krystian Biedrzyński AKS Strzegom
kategoria wagowa - 55 kg
I Edgar Jarjomenko Liepaja Latvia
II Wiktor Mrówczyński MMKS Wojownik Skierniewice
III Tamas Ipacs Miskolc Team Hungary
III Piotr Radgowski Klub Judo Politechnika Białystok
kategoria wagowa - 60 kg
I Arkadiusz Rochmiński MMKS Wojownik Skierniewice
II Zurab Shtifurskis Liepaja Latvia
III Michał Kozieł KS Gwardia Łódź
III Adam Rudinszky Miskolc Team Hungary
kategoria wagowa - 66 kg
I Pavelas Chistiakovas Liepaja Latvia
II Andrey Lopatin Soyuz Dzierżyński Rosja
III Jakub Lutostański KS Start Radom
III Przemysław Gąsiorowski UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 73 kg
I Artur Sokolovskis Liepaja Latvia
II Tomasz Lota KS Gwardia Łódź
III Oliwier Łątka MKS Pałac Młodzieży Tarnów
III Dominik Zalewski Klub Judo Politechnika Białystok
kategoria wagowa - 81 kg
I Filip Czechowski UKS Bushi Łódź
II Marcin Gruda AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - plus8 kg
I Kamil Kroc MMKS Wojownik Skierniewice
II Jakub Lempke UKS Ippon Kutno
III Łukasz Tomczyk AZS Łódź
III Rafał Moneta UKS Praskie Centrum Sztuk Walki Warszawa
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju 

Edgar Jarjomenko - Liepaja Latvia

 

Najlepszy łódzki zawodnik:

Patryk Berliński - Łódzki Klub Judo

 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi