IX Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 09.06.2007

IX Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 09.06.2007

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Tarvo Jogeva Rei Voru Estonia
II Bartosz Nowak KS Gwardia Łódź
III Mariusz Szymaszkiewicz KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 32 kg
I Andrzej Jakuszyn Soyuz Dzierżyński Rosja
II Patryk Wąs KS Gwardia Łódź
III Kamil Zalasa Łódzki Klub Judo
kategoria wagowa - 35 kg
I Reiko Matvere Rei Voru Estonia
II Łukasz Osowski KS Start Radom
III Adrian Berliński Łódzki Klub Judo
kategoria wagowa - 38 kg
I Adam Wakeel ZTS Martin Słowacja
II Patryk Berliński Łódzki Klub Judo
III Dominik Kaczorowski Łódzki Klub Judo
kategoria wagowa - 41 kg
I Bartosz Gruszczyński KS Gwardia Łódź
II Maciej Domagała Łódzki Klub Judo
III Damian Raróg MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 44 kg
I Maciej Stawowski Łódzki Klub Judo
II Sander Jarvis Rei Voru Estonia
III Mateusz Kubiak KS Gwardia Łódź
III Jan Stawski AZS Łódź
kategoria wagowa - 47 kg
I Michał Kozieł KS Gwardia Łódź
II Wojciech Alwasiak AZS Łódź
III Radosław Ławski KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 50 kg
I Jakub Lutostański KS Start Radom
II Andrzej Łopatin Soyuz Dzierżyński Rosja
III Filip Ulbricht ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 55 kg
I Tomasz Lota Łódzki Klub Judo
II Tomasz Stępień KS Gwardia Łódź
III Eryk Krawiec KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 55+ kg
I Jakub Lempke UKS Ippon Kutno
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju 

Adam Wakeel - ZTS Martin Słowacja

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 40 kg
I Nadezda Zanovitova ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 44 kg
I Gabriela Witek UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
kategoria wagowa - 48 kg
I Agnieszka Ososińska MKS Juvenia Wrocław
II Agata Kaźmierczak KS Gwardia Łódź
III Weronika Malińska KS Gwardia Łódź
III Keit Lutsar Rei Voru Estonia
kategoria wagowa - 52 kg
I Beata Marchewka KS Start Radom
II Karolina Kopka Łódzki Klub Judo
III Magda Burska AZS Łódź
kategoria wagowa - 57 kg
I Katarzyna Cal AZS Łódź
II Beata Wichan Łódzki Klub Judo
III Monika Szadkwska UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
kategoria wagowa - 63 kg
I Ewelina Wołosik BKS Hetman Białystok
kategoria wagowa - 70 kg
I Milena Jaworska UKS Bushi Łódź
II Anna Gałecka UKS Bushi Łódź
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI

 
Najlepsza zawodniczka turnieju 

Agnieszka Ososińska - MKS Juvenia Wrocław

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Szymon Kleszcz KS Gwardia Łódź
II Arkadiusz Makarewicz MKS Juvenia Wrocław
III Iwan Żewłakow Soyuz Dzierżyński Rosja
III Kamil Olewicz MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 42 kg
I Mateusz Woch KS Gwardia Łódź
II Paweł Brot KS Gwardia Łódź
III Roman Tlachać ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 46 kg
I Damian Szwarnowiecki MKS Juvenia Wrocław
II Matiej Poliak ZTS Martin Słowacja
III Maciej Przybylski MKS Juvenia Wrocław
III Daniel Wójcik UKS Ippon Kutno
kategoria wagowa - 50 kg
I Filip Twarowski BKS Hetman Białystok
II Maciej Ligęza UKS Ippon Kutno
III Adam Grobel UKS Bushi Łódź
kategoria wagowa - 55 kg
I Seweryn Wiktorek UKS Ippon Kutno
II Rafał Sabanty UKS Bushi Łódź
III Karol Stankiewicz UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
kategoria wagowa - 60 kg
I Łukasz Kwaśnik MKS Juvenia Wrocław
II Patryk Mamulik MKS Juvenia Wrocław
III Franciszek Liszke KS Gwardia Łódź
III Marcin Kobalczyk KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 66 kg
I Michał Pańko MKS Juvenia Wrocław
II Bartosz Żegota MKS Rysy Łódź
III Piotr Grzelak KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 73 kg
I Matej Hajas ZTS Martin Słowacja
II Arek Kurzawa MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 81 kg
I Marcin Szczepaniak KS Gwardia Łódź
II Bartosz Rogala MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 81+ kg
I Filip Sokołowski KS Start Radom
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Filip Twarowski - BKS Hetman Białystok

 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi