VII Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia

Łódź, 28.05.2005

VII Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia

Łódź, 28.05.2005

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Marc Beutert Erfurter Judo - Club Niemcy
II Daniel Wasilewski UKJ 225 Warszawa
III Riho Lehiste Rei Voru Estonia
III Krzysztof Tylźlik UKS Judo Głogów
kategoria wagowa - 32 kg
I Krystian Matejko AZS UW Warszawa
II Przemysław Wietrzak AZS Gliwice
III Szymon Kleszcz KS Gwardia Łódź
III Kuba Ząbczyk PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 35 kg
I Maciej Bogacki AZS UW Warszawa
II Jakub Plichta KS "Orkan" Sochaczew
III Konrad Kunysz PTS "Walter" Rzeszów
III Matiej Poliak ZTS Martin Słowacja
kategoria wagowa - 38 kg
I Krzysztof Galaś UKJ Białołęka
II Michał Bartusik PTS "Walter" Rzeszów
III Roman Tlachać ZTS Martin Słowacja
III Damian Szwarnowiecki MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 41 kg
I Gracjan Bąk PTS "Walter" Rzeszów
II Seweryn Wiktorek UKS Ippon Kutno
III Łukasz Kwaśnik MKS Juvenia Wrocław
III Kamil Garbacik MOSiR Jasło
kategoria wagowa - 44 kg
I Dominik Banaszek UKJ 225 Warszawa
II Rafał Łukasik PTS "Walter" Rzeszów
III Krzysztof Penkala MMKS "Jutrzenka" Płock
III Krzysztof Kanabus UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 47 kg
I Patryk Ciechomski MMKS "Jutrzenka" Płock
II Dominik Stypiński AON-ASJ Warszawa
III Jakub Brodowski UKJ 225 Warszawa
III Michał Pańko MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 50 kg
I Szabolcs Kruzsely Miscolc Wegry
II Marcin Witkowski UKJ 225 Warszawa
III Karol Mikołajczyk JSS Drako Warszawa
III Daniel Płonka PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 55 kg
I Filip Rostecki JSS Drako Warszawa
II Rene Kortsmann Rei Voru Estonia
III Kamil Matuła MOSiR Bochnia
III Dominik Wiatr PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 55+ kg
I Bartosz Rogala MKS Juvenia Wrocław
II Kacper Kazimierowicza MKS Juvenia Wrocław
III Anton Krivitckij Erfurter Judo - Club Niemcy
III Marcin Tychanicz PTS "Walter" Rzeszów
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju 

Maciej Bogacki - AZS UW Warszawa

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Marcin Wydrzyński GKS "Czarni" Bytom
II Bartłomiej Kopera KS Gwardia Łódź
III Jakub Zięć AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 42 kg
I Damian Popiel KS Gwardia Łódź
II Oliwier Lubas PTS "Walter" Rzeszów
III Wiktor Konopelski PTS "Walter" Rzeszów
III Damian Zawadzki KS Start Radom
kategoria wagowa - 46 kg
I Bartek Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
II Tomasz Undziakiewicz AZS Gliwice
III Igor Oleśniewicz UKS Judo Głogów
III Łukasz Golus GKS "Czarni" Bytom
kategoria wagowa - 50 kg
I Łukasz Mól GKS "Czarni" Bytom
II Zygmunt Kulczyna AZS Gliwice
III Adam Borawski AZS UW Warszawa
III Aleksander Beta KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 55 kg
I Maciej Golański AZS Gliwice
II Mateusz Kuganda UKS "Judo" Wolbrom
III Mateusz Kretinin BKS Hetman Białystok
III Ksawery Olszewski MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 60 kg
I Grzegorz Gajewski MKS Juvenia Wrocław
II Piotr Bawolski MKS Juvenia Wrocław
III Adrian Klocko GKS "Czarni" Bytom
III Maciej Tworzydło MOSiR Bochnia
kategoria wagowa - 66 kg
I Paweł Badocha AZS Gliwice
II Emil Różewski UKJ 225 Warszawa
III Damian Bensz GKS "Czarni" Bytom
III Mariusz Brzeziński AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 73 kg
I Adrian Jóźwiak MMKS "Jutrzenka" Płock
II Piotr Olczak UKS Bushi Łódź
III Michael Zirkenbach Erfurter Judo - Club Niemcy
III Marek Sipko BKS Jagiellonia - Białystok
kategoria wagowa - 81 kg
I Gabor Cseffó Miscolc Wegry
II Adam Owsianko UKJ Ryś Warszawa
III Matej Klaudis ZTS Martin Słowacja
III Wiktor Dowgird UKS Bushi Łódź
kategoria wagowa - 81+ kg
I Kamil Imielski MMKS "Jutrzenka" Płock
II Marcin Miętkowski KS "Orzeł" Warszawa
III Miloslav Tofh SK Arkadia Galanta Słowacja
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju 

Marcin Wydrzyński - GKS "Czarni" Bytom

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 36 kg
I Merlin Roosileth Rei Voru Estonia
II Magdalena Tronina PTS "Walter" Rzeszów
III Małgorzata Muć GKS "Czarni" Bytom
kategoria wagowa - 40 kg
I Małgorzata Kobylarz UKS Judo Głogów
II Iza Sosnowska AZS Gliwice
III Dominika Gnich AON-ASJ Warszawa
III Sandra Sild Rei Voru Estonia
kategoria wagowa - 44 kg
I Jana Holkovicowa SK Arkadia Galanta Słowacja
II Zofia Rogala AZS Gliwice
III Pia Karbowiak KS "Orzeł" Warszawa
III Olga Duszyńska KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 48 kg
I Paula Sitek PTS "Walter" Rzeszów
II Simona Laniova ZTS Martin Słowacja
III Stefania Karbowiak KS "Orzeł" Warszawa
III Beata Popera UKS "Judo" Wolbrom
kategoria wagowa - 52 kg
I Lauara-Maria Lehiste Rei Voru Estonia
II Dalma Posta Miscolc Wegry
III Klaudia Kudłaty MOSiR Jasło
III Sena Bonsignori UKJ Ryś Warszawa
kategoria wagowa - 57 kg
I Maria Anderwald KS Gwardia Łódź
II Kamila Kośmider UKS "Judo" Wolbrom
III Luiza Radecka KS "Pantera" Brwinów
III Izabela Korzystka UKS GKS Jaworzyna Śl.
kategoria wagowa - 63 kg
I Katarzyna Sadura LUKS "Jusport" Justynów
II Olga Krysiak UKS Bushi Łódź
III Jagoda Misztal AZS Puławy
kategoria wagowa - 70 kg
I Emilia Szwiec MKS Juvenia Wrocław
II Agnieszka Gutowska JSS Drako Warszawa
III Aleksandra Antosik MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 70+ kg
I Marta Rózga KS Gwardia Łódź
II Kamila Wasek MKS Juvenia Wrocław
III Natalia Wiśniewska KS "Orkan" Sochaczew
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI

 
Najlepsza zawodniczka turnieju 

Maria Anderwald - KS Gwardia Łódź

 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi