VI Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 29.05.2004

VI Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 29.05.2004

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Kristian Toniste SK "Condor" Talin - Estonia
II Jakub Ząbczyk PTS "Walter" Rzeszów
III Konrad Feterlich UKS "Champion 44"
kategoria wagowa - 32 kg
I Maciej Bogacki AZS UW Warszawa
II Michał Majcher PTS "Walter" Rzeszów
III Roman Tlachać ZTS Martin Słowacja
III Ants Tiido SK "Condor" Talin - Estonia
kategoria wagowa - 35 kg
I Marcin Wydrzyński GKS "Czarni" Bytom
II Gracjan Bąk PTS "Walter" Rzeszów
III Łukasz Kięłbasiński UKJ Ryś Warszawa
III Jan Brot KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 38 kg
I Damian Popiel KS Gwardia Łódź
II Sebastian Chlebik GKS "Czarni" Bytom
III Mateusz Buda UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
III Adrian Piękniewski PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 41 kg
I Bartek Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
II Krzysztof Kanabus UKS Siódemka Sochaczew
III Uku Sarg Rei Voru Estonia
III Przemek Wierciszewski UKS "Olimp" Ełk
kategoria wagowa - 44 kg
I Paweł Bienia PTS "Walter" Rzeszów
II Rain Praks SK "Condor" Talin - Estonia
III Jan Kosiński UKS "Galeon"Gdynia
III Szabolcs Kruzsely Miscolc Wegry
kategoria wagowa - 47 kg
I Jakub Poniecki AZS Łódź
II Przemysław Ziółkowski MMKS "Jutrzenka" Płock
III Jakub Michalik KS Gwardia Łódź
III Wojciech Korytek UKS "Bielik" - Bilany Wrocławskie
kategoria wagowa - 50 kg
I Grzegorz Kuciński UKS Siódemka Sochaczew
II Kirill Ivaniskin Loksa Estonia
III Bartosz Głuszcz UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
III Mihkel Joemagi SK "Condor" Talin - Estonia
kategoria wagowa - 55 kg
I Jakub Nawrot MKS Juvenia Wrocław
II Stanislav Vatin Rei Voru Estonia
III Steven Primke Erfurter Judo - Club Niemcy
III Krzysztof Glige KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 55+ kg
I Piotr Olczak UKS Bushi Łódź
II Wojciech Łogin UKS "Champion 44"
III Michał Paszkiewicz AZS - AWF Wrocław
III Michael Zirkenbach Erfurter Judo - Club Niemcy
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Bartek Kurkiewicz - UKS Siódemka Sochaczew

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 36 kg
I Signija Vanaga Makkabi - Latgale Łotwa
II Olga Gruzdneva Loksa Estonia
III Josefine Leipold Erfurter Judo - Club Niemcy
III Sandra Sild Rei Voru Estonia
kategoria wagowa - 40 kg
I Violeta Masloboeva Makkabi - Latgale Łotwa
II Izabella Sochacka GKS "Czarni" Bytom
III Ilona Iwaszko UKS "Galeon"Gdynia
III Anna Dominiak MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 44 kg
I Pia Karbowiak KS "Orzeł" Warszawa
II Paulina Dawczak GKS "Czarni" Bytom
III Julia Ascherberg Erfurter Judo - Club Niemcy
III Magdalena Brzeska AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 48 kg
I Katarzyna Stasiecka AON-ASJ Warszawa
II Lauara-Maria Lehiste Rei Voru Estonia
III Agata Cal AZS Łódź
III Beata Lisowska TKS Judo Toruń
kategoria wagowa - 52 kg
I Katarzyna Niezgoda GKS "Czarni" Bytom
II Magdalena Kowalczyk TKS Judo Toruń
III Sylwia Kałużna MKS Juvenia Wrocław
III Aleksandra Panova Loksa Estonia
kategoria wagowa - 57 kg
I Maria Anderwald KS Gwardia Łódź
II Maris Habe Rei Voru Estonia
III Agnieszka Raczyńska WKS "Śląsk" Wrocław
III Ewa Grochowska AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 63 kg
I Sylwia Kokoszewska TKS Judo Toruń
II Marta Kujawa TKS Judo Toruń
III Daria Ziemann UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 70+ kg
I Andelika Sopp Loksa Estonia
II Marta Rózga KS Gwardia Łódź
III Ewa Makowicz LUKS "Jusport" Justynów
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepsza zawodniczka turnieju

Pia Karbowiak - KS "Orzeł" Warszawa

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Paweł Krzywosz UKJ Ryś Warszawa
II Adam Jałbrzykowski UKJ Ryś Warszawa
III Marcin Mazurkiewicz UKS Ippon Kutno
III Siim Auniuson SK "Condor" Talin - Estonia
kategoria wagowa - 42 kg
I Łukasz Golus GKS "Czarni" Bytom
II Kasjan Kobus UKS "Galeon"Gdynia
III Aleksander Beta KS Gwardia Łódź
III Adam Czyż UKJ Ryś Warszawa
kategoria wagowa - 46 kg
I Konrad Nowocień AON-ASJ Warszawa
II Grzegorz Wieczorek GKS "Czarni" Bytom
III Marcin Szelwachowski UKJ Ryś Warszawa
III Michał Woźniak MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 50 kg
I Szymon Królikowski GKS "Czarni" Bytom
II Piotr Górak WKS "Śląsk" Wrocław
III Kamil Groch GKS "Czarni" Bytom
III Grzegorz Lewiński AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 55 kg
I Wojciech Waliszek KS Gwardia Łódź
II Łukasz Romanowski UKS "Galeon"Gdynia
III Krzysztof Jakubowski MMKS "Jutrzenka" Płock
III Marek Skiba UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 60 kg
I Robert Gawron GKS "Czarni" Bytom
II Grzegorz Nawrot MKS Juvenia Wrocław
III Jacek Naczyk UKS "Galeon"Gdynia
III Jacek Jezierski WKS "Śląsk" Wrocław
kategoria wagowa - 66 kg
I Bartek Szyprowski BKS "Yawara" Warszawa
II Jacek Cal AZS Łódź
III David Karpowicz AZS - AWF Wrocław
III Michał Knioła AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 73 kg
I Jordan Błoch KS Gwardia Łódź
II Michał Paliga GKS "Czarni" Bytom
III Kazberuk BKS Jagiellonia - Białystok
kategoria wagowa - 81 kg
I Tomasz Domański TKS Judo Toruń
II Michał Paszkiewicz AZS - AWF Wrocław
III Robert Maluszczak MKS Juvenia Wrocław
III Adam Doniziak LKS "Ippon" Jarocin
kategoria wagowa - 81+ kg
I Jacek Lewkowicz OZJ Kielce
II Artur Gramała LKS "Ippon" Jarocin
III Piotr Jankowski MMKS "Jutrzenka" Płock
III Mateusz Samczuk KS Wasilków
NAJLEPSI ZAWODNICY

 
Najlepszy zawodnik turnieju

Wojciech Waliszek - KS Gwardia Łódź

 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi