V Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 31.05.2003

V Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 31.05.2003

DZIEWCZĘTA

WYNIKI
kategoria wagowa - 31 kg
I Zuzanna Pawlikowska AZS AWFiS Gdańsk
II Weronika Gronzio KS "Orzeł" Warszawa
III Maria Kucharikova ZTS Martin Słowacja
III Josefine Leipold Erfurter Judo - Club Niemcy
kategoria wagowa - 34 kg
I Signija Vanaga Makkabi - Latgale Łotwa
II Kinga Gołębiowska KS "Orkan" Sochaczew
III Marta Ramotowska KS "Gwardia" Wrocław
III Kamila Witkowska UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 37 kg
I Paula Sitek PTS "Walter" Rzeszów
II Pia Karbowiak KS "Orzeł" Warszawa
III Dominika Konsiel KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 40 kg
I Lauara-Maria Lehiste Rei Voru Estonia
II Stefania Karbowiak KS "Orzeł" Warszawa
III Agata Cal AZS Łódź
III Maja Wasilewska MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 43 kg
I Julia Ascherberg Erfurter Judo - Club Niemcy
II Kamila Lis UMKS "Żak" Kielce
III Michalina Dziedzic MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 46 kg
I Paulina Śledziona KS Gwardia Łódź
II Aleksandra Panova Loksa Estonia
III Katarzyna Sadura LUKS "Jusport" Justynów
kategoria wagowa - 49 kg
I Marcelina Religioni WKS "Gwardia" Warszawa
II Joanna Piechota KS "Gwardia" Wrocław
III Martyna Wittke WKS "Gwardia" Opole
kategoria wagowa - 52 kg
I Maria Anderwald KS Gwardia Łódź
II Magdalena Kowalczyk TKS Judo Toruń
III Patrycja Kwiatkowska AZS - PW Środowisko Warszawa
kategoria wagowa - 52+ kg
I Kamila Wasek MKS Juvenia Wrocław
II Natalia Wiśniewska KS "Orkan" Sochaczew
III Marta Rózga KS Gwardia Łódź

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Jan Brot KS Gwardia Łódź
II Marcin Jakacki AON-ASJ Warszawa
III Łukasz Kięłbasiński UKJ Ryś Warszawa
III Marcin Wydrzyński GKS "Czarni" Bytom
kategoria wagowa - 32 kg
I Bartłomiej Kopera KS Gwardia Łódź
II Przemysław Pawelec KS "Orkan" Sochaczew
III Paweł Rybowski MKS Pałac Młodzieży Łódź
III Florian Schropfer Erfurter Judo - Club Niemcy
kategoria wagowa - 35 kg
I Paweł Krzywosz UKJ Ryś Warszawa
II Roman Bober KS "Polonia" Rybnik
III Damian Popiel KS Gwardia Łódź
III Michał Górecki UKJ Ryś Warszawa
kategoria wagowa - 38 kg
I Bartek Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
II Tomasz Marcisz KS "Polonia" Rybnik
III Paweł Bienia PTS "Walter" Rzeszów
III Innar Asi Rei Voru Estonia
kategoria wagowa - 41 kg
I Paweł Wacikowski UKS Siódemka Sochaczew
II Miroslav Thomka ZTS Martin Słowacja
III Łukasz Golus GKS "Czarni" Bytom
III Sebastian Strączek PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 44 kg
I Kacper Gleński UMKS "Żak" Kielce
II Daniel Kruczek PTS "Walter" Rzeszów
III Wiktor Wiatrowski AON-ASJ Warszawa
III Paweł Masiukiewicz WKS "Gwardia" Warszawa
kategoria wagowa - 47 kg
I Maciej Knapik WKS "Gwardia" Opole
II Mariusz Brzeziński AON-ASJ Warszawa
III Konrad Kędzia AZS Łódź
III Robert Pikala MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 50 kg
I Patryk Kowalczuk WKS "Gwardia" Warszawa
II Adrian Jóźwiak MMKS "Jutrzenka" Płock
III Bartłomiej Olczak KS "Gwardia" Wrocław
III Dominik Leś PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 55 kg
I Mateusz Rudnicki KS "Gwardia" Wrocław
II Marek Sipko BKS Jagiellonia - Białystok
III Marcin Paszkiewicz AZS - AWF Wrocław
III Adrian Betlej KS "Polonia" Rybnik
kategoria wagowa - 55+ kg
I Damian Andrzejczak AZS Łódź
II Marcin Miętkowski KS "Orzeł" Warszawa
III Mateusz Szatel LUKS "Jusport" Justynów
III Mateusz Samczuk KS Wasilków

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 32 kg
I Izabella Sochacka GKS "Czarni" Bytom
II Anna Dominiak MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 36 kg
I Paulina Mostawska KS "Orkan" Sochaczew
II Kinga Sobczak KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 40 kg
I Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
II Urszula Piszczak WKS "Gwardia" Warszawa
III Paulina Dawczak GKS "Czarni" Bytom
III Katarzyna Stasiecka AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 44 kg
I Ewa Konieczny GKS "Czarni" Bytom
II Marta Kubań WKS "Gwardia" Warszawa
III Maria Kucharikova ZTS Martin Słowacja
III Aleksandra Zowczak KS "Gwardia" Wrocław
kategoria wagowa - 48 kg
I Agnieszka Bezrączko GKS "Czarni" Bytom
II Małgorzata Buda UKS Judo - Rawa Rawa Mazowiecka
III Magdalena Janas KS Start Radom
III Klaudia Kubuj MKS Zryw Łowicz
kategoria wagowa - 52 kg
I Agata Perenc KS "Polonia" Rybnik
II Dagmara Tronina PTS "Walter" Rzeszów
III Magdalena Ekert TKS Judo Toruń
III Magda Kaczorowska KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 57 kg
I Ewelina Lewandowska MKS Jedynka Łódź
II Hanna Las KS "Polonia" Rybnik
III Agnieszka Raczyńska WKS "Śląsk" Wrocław
III Ewa Majkowska WKS "Gwardia" Warszawa
kategoria wagowa - 63 kg
I Weronika Mielcarek AZS AWFiS Gdańsk
II Daria Dębogórska GKS "Czarni" Bytom
III Aleksandra Rospiórska KS Gwardia Łódź
III Wioletta Ziółkowska MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 70 kg
I Iza Samsonowicz GKS "Czarni" Bytom
II Agnieszka Korniluk KS "Orkan" Sochaczew
III Katarzyna Rosenfeld MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 70+ kg
I Ewa Pawelska BKS Jagiellonia - Białystok

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Mateusz Gruszczyński WKS "Gwardia" Opole
II Jacek Dziuba KS "Polonia" Rybnik
III Borys Birkowski KS Gwardia Łódź
III Michał Trojanowski KS Start Radom
kategoria wagowa - 42 kg
I Wojciech Dziuba KS "Polonia" Rybnik
II Szymon Królikowski GKS "Czarni" Bytom
III Michał Słomka UKJ Ryś Warszawa
III Jevgeni Salejev Loksa Estonia
kategoria wagowa - 46 kg
I Jarosław Szczepaniak UKJ Ryś Warszawa
II Jakub Raczyński GKS "Czarni" Bytom
III Wojciech Waliszek KS Gwardia Łódź
III Maciej Golański AZS Gliwice
kategoria wagowa - 50 kg
I Wasyl Grybyk Ippon-Veselka Ukraina
II Marcin Ludwiniak AON-ASJ Warszawa
III Paweł Wituś MKS Juvenia Wrocław
III Janis Lemess Makkabi - Latgale Łotwa
kategoria wagowa - 55 kg
I Michał Zieliński AZS UW Warszawa
II Ariel Dolega TKS Judo Toruń
III Jacek Malczewski AZS Gliwice
III Piotr Pituła GKS "Czarni" Bytom
kategoria wagowa - 60 kg
I Jacek Brysz GKS "Czarni" Bytom
II Rafał Celej AZS - AWF Wrocław
III Adrian Szpakowski GKS "Czarni" Bytom
III Łukasz Wiewiórski PTS "Walter" Rzeszów
kategoria wagowa - 66 kg
I Piotr Karolkowski UKS Siódemka Sochaczew
II Mikołaj Malewski UKJ Ryś Warszawa
III Paweł Kosiorek AZS Gliwice
III Błażej Mielcarek AZS - AWF Wrocław
kategoria wagowa - 73 kg
I Michał Sobieraj AZS - AWF Wrocław
II Arkadiusz Susik MKS Jedynka Łódź
III Tomasz Domański TKS Judo Toruń
III Dawid Klim GKS "Czarni" Bytom
kategoria wagowa - 81 kg
I Grzegorz Motowidło PTS "Walter" Rzeszów
II Rait Liivrand Loksa Estonia
III Jakub Wójcik MKS Juvenia Wrocław
III Przemek Wlazły KS "Orzeł" Warszawa
kategoria wagowa - 81+ kg
I Bartek Janik AZS AWFiS Gdańsk
II Maciej Łabucki UKJ Ryś Warszawa
III Daniel Jorger Loksa Estonia
 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi