III Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 02.06.2001

III Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka

Łódź, 02.06.2001

DZIEWCZĘTA

WYNIKI
kategoria wagowa - 28 kg
I Josefine Leipold Erfurter Judo - Club Niemcy
II Karolina Arian AZS Gliwice
kategoria wagowa - 31 kg
I Aleksandra Panova Loksa Estonia
II Julia Ascherberg Erfurter Judo - Club Niemcy
III Julia Zaborska KS "Gwardia" Wrocław
kategoria wagowa - 34 kg
I Lauara-Maria Lehiste Rei Voru Estonia
II Maja Wasilewska MKS Zryw Łowicz
III Joanna Gotwicka MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 40 kg
I Maria Anderwald KS Gwardia Łódź
II Olga Simińska MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 46 kg
I Aleksandra Antosik MKS Zryw Łowicz

CHŁOPCY

WYNIKI
kategoria wagowa - 29 kg
I Grzegorz Lewiński AON-ASJ Warszawa
II Marco Ondrej ZTS Martin Słowacja
III Igor Pegza AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 32 kg
I Kacper Gleński UMKS "Żak" Kielce
II Mariusz Prawdzik WKS "Śląsk" Wrocław
III Bartek Fiałkowski KS "Gwardia" Wrocław
III Łukasz Arian AZS Gliwice
kategoria wagowa - 35 kg
I Lukas Kozak ZTS Martin Słowacja
II Konrad Nowocień AON-ASJ Warszawa
III Grzegorz Haber AON-ASJ Warszawa
III Konrad Kędzia AZS Łódź
kategoria wagowa - 38 kg
I Robert Pikala MKS Jedynka Łódź
II Adam Pawlak KS Gwardia Łódź
III Mariusz Brzeziński AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 41 kg
I Damian Andrzejczak AZS Łódź
II Emil Sawa UKS Siódemka Sochaczew
III Damian Sylwestrowicz KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 47 kg
I Krzysztof Hadrian UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 50+ kg
I Kacper Bartos MKS Jedynka Łódź

MŁODZICZKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 32 kg
I Agnieszka Dominik UKS "Galeon"Gdynia
II Kinga Zawadzka UKS Kowala
kategoria wagowa - 34 kg
I Katarzyna Juras UKS Judo Głogów
II Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
III Paulina Bartoniewicz MMKS "Start" Skierniewice
kategoria wagowa - 37 kg
I Sylvica Winzer Erfurter Judo - Club Niemcy
II Julia Janicki-Roig AZS UW Warszawa
III Aleksandra Zowczak KS "Gwardia" Wrocław
kategoria wagowa - 40 kg
I Magda Kaczorowska KS Gwardia Łódź
II Klaudia Kubuj MKS Zryw Łowicz
III Sylwia Kalista AZS Łódź
kategoria wagowa - 43 kg
I Agnieszka Raczyńska WKS "Śląsk" Wrocław
II Małgorzata Kacprzak MKS Zryw Łowicz
III Ewa Grochowska AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 46 kg
I Ewelina Lewandowska MKS Jedynka Łódź
II Aleksandra Parkitna KS "Gwardia" Wrocław
kategoria wagowa - 46+ kg
I Aleksandra Rospiórska KS Gwardia Łódź
II Karolina Lewandowska UKS Siódemka Sochaczew
III Dorota Dolgiewicz KS "Gwardia" Wrocław

MŁODZICY

WYNIKI
kategoria wagowa - 32 kg
I Kristo Ramson Rei Voru Estonia
II Jevgeni Salejev Loksa Estonia
III Piotr Morąg MKS Juvenia Wrocław
III Jacek Kreft UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 35 kg
I Łukasz Urbański AZS AWF Warszawa
II Piotr Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
III Konrad Warżołek UKS Siódemka Sochaczew
III Grzegorz Kopeć LUKS "Jusport" Justynów
kategoria wagowa - 38 kg
I Dariusz Bawolski MKS Juvenia Wrocław
II Igor Dzierżanowski AON-ASJ Warszawa
III Michał Knioła AZS UW Warszawa
III Dawid Oleksy AZS Gliwice
kategoria wagowa - 41 kg
I Jacek Malczewski AZS Gliwice
II Kelvin Kattai Rei Voru Estonia
III Marcin Ludwiniak AON-ASJ Warszawa
III Michał Zieliński AZS UW Warszawa
kategoria wagowa - 44 kg
I Rene Bohmlander Erfurter Judo - Club Niemcy
II Jacek Cal AZS Łódź
III Piotr Kolodziej AZS Gliwice
kategoria wagowa - 47 kg
I Steve Keller Erfurter Judo - Club Niemcy
II Paweł Kosiorek AZS Gliwice
kategoria wagowa - 50 kg
I Robert Krzęcio AZS Gliwice
II Łukasz Pasternak AON-ASJ Warszawa
III Aleksander Czajkowski AON-ASJ Warszawa
kategoria wagowa - 55 kg
I Mariusz Regucki WKS "Gwardia" Warszawa
II Artur Wójcicki ŚKS Gwardia Kielce
III Michał Dolata KS Gwardia Łódź
kategoria wagowa - 60 kg
I Jakub Wójcik MKS Juvenia Wrocław
II Łukasz Zatyka AZS UW Warszawa
III Adam Gluck AZS Łódź

KADECI

WYNIKI
kategoria wagowa - 38 kg
I Piotr Rybicki AON-ASJ Warszawa
II Jevgieni Martjusev Loksa Estonia
III Michał Duczmal UKS "Galeon"Gdynia
III Artur Kuzera MKS Juvenia Wrocław
kategoria wagowa - 42 kg
I Mateusz Pacholak AZS UW Warszawa
II Adam Juras UKS Judo Głogów
III Michał Tarnawiecki MKS Jedynka Łódź
III Łukasz Niewiadomski UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 46 kg
I Anton Vassin Loksa Estonia
II Ivo Minarik ZTS Martin Słowacja
III Marcin Dworak MMKS "Start" Skierniewice
III Jakub Kurkiewicz UKS Siódemka Sochaczew
kategoria wagowa - 50 kg
I Pavel Leontiev Loksa Estonia
II Łukasz Szarafiniak PTS Gwardia Bydgoszcz
III Kamil Parkitny KS "Gwardia" Wrocław
III Michał Raczyński WKS "Śląsk" Wrocław
kategoria wagowa - 55 kg
I Amadeusz Pietras MKS Jedynka Łódź
II Karol Flimel ZTS Martin Słowacja
III Dariusz Kołodzieczyk KS Gwardia Łódź
III Denis Tsernosev Loksa Estonia
kategoria wagowa - 60 kg
I Christian Bach Erfurter Judo - Club Niemcy
II Mariusz Pilarski LUKS "Jusport" Justynów
III Kamil Laskowski MKS Jedynka Łódź
III Paweł Płoński AZS AWF Warszawa
kategoria wagowa - 66 kg
I Aleksander Marmeljuk Loksa Estonia
II Wojciech Baranowski AZS Łódź
III Igor Pawłowicz MKS Juvenia Wrocław
III Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
kategoria wagowa - 73 kg
I Grzegorz Daniluk MKS Juvenia Wrocław
II Michał Kozub AZS UW Warszawa
III Jarosław Stan KS Gwardia Łódź
III Piotr Czerwiński UKS "Galeon"Gdynia
kategoria wagowa - 73+ kg
I Jarosław Zochowski WKS "Gwardia" Warszawa
II Michał Zawadzki AZS AWF Warszawa
III Robert Janiszewski AZS UW Warszawa

KADETKI

WYNIKI
kategoria wagowa - 36 kg
I Katti Christine Rei Voru Estonia
II Katarzyna Pasternak AON-ASJ Warszawa
III Anna Obuchowska BKS Hetman Białystok
kategoria wagowa - 40 kg
I Martyna Prawdzik WKS "Śląsk" Wrocław
II Olga Karpenko Loksa Estonia
kategoria wagowa - 44 kg
I Julia Beżko Loksa Estonia
II Michaela Matusova ZTS Martin Słowacja
III Izabela Harasiuk BKS Hetman Białystok
III Serafina Gulak Loksa Estonia
kategoria wagowa - 48 kg
I Ewelina Wasilewska UKS Siódemka Sochaczew
II Barbora Papajova ZTS Martin Słowacja
III Justyna Pietruczuk BKS Hetman Białystok
III Anna Parkitna KS "Gwardia" Wrocław
kategoria wagowa - 52 kg
I Ewa Knioła AZS UW Warszawa
II Cathleen Ernst Erfurter Judo - Club Niemcy
III Magda Studzianna MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 57 kg
I Zofia Michoń UKS Siódemka Sochaczew
II Katarzyna Milczarek LUKS "Jusport" Justynów
III Marina Pozdniakova Loksa Estonia
III Antonina Herian MKS Jedynka Łódź
kategoria wagowa - 63 kg
I Marzena Jaworska KS Gwardia Łódź
II Kati Schmerse Erfurter Judo - Club Niemcy
III Simona Stasova ZTS Martin Słowacja
III Irena Michalewicz AZS AWF Warszawa
kategoria wagowa - 63+ kg
I Anna Lizoń UKS "Galeon"Gdynia
 

Partnerzy i Organizatorzy Turnieju



Urząd Miasta Łodzi